tspanel admin hesap

TS3 Web Panel Kurulumu

0 Paylaşım
0
0
0

Merhabalar, Bu yazımda TeamSpeak3 Web Panel Kurulumunu göstereceğim. Bu panel ile müşterilerinize hizmet için tspanel satın almanıza gerek kalmadan mevcut sitenize sadece bir kaç adım ile kurup müşterilerinize web panel hizmeti sunabilirsiniz.

1- Bilgisayarınıza Dosyayı İndirin.

TS3 Web Panel Kurulumuiçin panel dosyasını İndirmek için tıklayınız.

2- Dosyaları Düzenleme

Dosyayı bilgisayarınıza indirdikten sonra dosyayı zip’den çıkarın.

tspanel2
TS3 Web Panel Kurulumu 8

Resimdeki gibi dosyaları klasöre çıkartın.

3- Düzenleme

Bu bölümün işlemi biraz uzun sürebilir.

tspanel duzenlenecek dosyalar
TS3 Web Panel Kurulumu 9

Öncelikle resimde dikdörtgen içerisindeki klasörlerde bulunan dosyaları NotePad gibi yardımcı programlar aracılığı ile açın. Kolaydan zora doğru anasayfadaki, admin, bayi, teamspeak klasörlerinde gördüğünüz Anasayfa, Bağlantılar, Database vb. klasördeki dosyaları açın ve tspanel.mehmedgurbuz.com.tr yazan yerleri kendi site adresinize göre düzenleyin.

Sonrasında veri tabanı bilgilerinizi database.php adlı dosyalara veri tabanı (database) bilgilerinizi girin ve kaydedin.

database
TS3 Web Panel Kurulumu 10

4- Veri Tabanını içe aktarın

Sunucunuz veya hostinginiz hangi paneli kullanıyorsa phpMyAdmin (panelinizde farklı bir adla karşınıza çıkabilir) Giriş yapın ve tspanel.zip dosyasının içinde bulunan tspanel.sql dosyasını seçin ve içeri aktarın.

tspanel database iceaktar
TS3 Web Panel Kurulumu 11

5- PHP Sürümü

PHP Sürümünüzü PHP 5.5 Olarak değiştirin eğer sitenizde tspanel harici başka uygulama/scriptler kurulu ise subdomain oluşturarak dosyaları oraya taşıyın.

6- Admin Paneline Giriş

siteadresi.uzanti/admin/ yazıp giriş yapın. kendi sitemi baz alarak tspanel.mehmedgurbuz.com.tr/admin/ şeklinde giriş yapıyorum.

tspanel admin giris
TS3 Web Panel Kurulumu 12

Admin bilgileri:

Mail: [email protected] / veya [email protected]

Şifre:535353

tspanel admin hesap
TS3 Web Panel Kurulumu 13

7- Bayi Oluşturma

Asıl önemli kısma geldik müşterilerinize hizmet vermeden önce yeni bir admin hesabı oluşturup içine bayi hesabı eklemelisiniz.

8- Son Söz

Script yapımcısı bilindiği kadarıyla Nazım Emir ‘dir script bana ait değildir. Sadece düzenlemesi bana aittir scriptte bazı hatalar olabilir onları benimle iletişime geçerek bildirebilirsiniz bende elimden geldiğince düzeltmeye çalışırım. TS3 Server ve Sinusbot Kurulumunu web panelden yapmayınız dosyalar eski veya hatalı olabilir 2 durumdada çalışmıyor ayrıyetten panelin içindeki tsdns kısmını ben çalıştıramadım bu paneli ücretsiz olarak paylaşıyorum parayla satışını yapmamanızı rica ediyorum herkes faydalansın Teşekkürler.

0 Paylaşım
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
teamspeak

TeamSpeak3 İndirme

TeamSpeak3 Eski ve Yeni Sürüm İndirme linklerini bu yazımda bulabilirsiniz. Eski sürüm sunuculara giriş yapmak için bilgisayarınızın özelliğine…
Ubuntu Firewall

Ubuntu UFW (Firewall) Kullanımı

Ubuntu Firewall (UFW) Kullanımı? Ubuntu için varsayılan güvenlik duvarı yapılandırma aracı ufw’dir. iptables güvenlik duvarı ile yapılandırmasını kolaylaştırmak için…